Lid sinds 2023 / Hoorn, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 26.5 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |