Lid sinds 2024 / OVERBERG, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |