Lid sinds 2023 / Dongjum , Nederland
7 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 25.7 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 23 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Serie/Box |
Afmetingen | 24.5 x 17 cm (h x b) |