Tof13
  5. Tof13

Tof13

Lid sinds 2023 / Dongjum , Nederland

7 aangeboden items / 0 verkochte items

Pieter Scheen - Pieter A. Scheen lexicon beeldende kunstenaars 1750-1950 kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Scheen (1874-1952) Nederlands Pieter A. Scheen lexicon beeldende kunstenaars 1750-1950
TechniekHardcover
Afmetingen25.7 x 19 cm (h x b)
€ 150
Jaap Ket - kartondruk boarddruk van Friese kunstenaar kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Ket (1955) Nederlands kartondruk boarddruk van Friese kunstenaar
TechniekSjabloondruk
Afmetingen25 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Apollonius Konijnenburg - litho kopen? Bied vanaf 50!
Apollonius Konijnenburg (1941) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen54 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Fratelli Toso - Venetiaans Murano schaal fruitschaal kristal 60 cm kopen? Bied vanaf 100!
Fratelli Toso (1854) Italiaans Venetiaans Murano schaal fruitschaal kristal 60 cm
Afmetingen19 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 100
Cenedese - Venetiaans Murano schaal kristalglas glas object vintage kopen? Bied vanaf 125!
Cenedese (1946) Italiaans Venetiaans Murano schaal kristalglas glas object vintage
Afmetingen23 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 125
P.M.J.E. Jacobs - Lexicon Nederlandse kunstenaars 2 delen 1993 kopen? Bied vanaf 90!
P.M.J.E. Jacobs Nederlands Lexicon Nederlandse kunstenaars 2 delen 1993
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 90
Rob Mohlmann - serie kunstboek museum Mohlmann Noordelijke Realisten kopen? Bied vanaf 130!
Rob Mohlmann (1956) Nederlands serie kunstboek museum Mohlmann Noordelijke Realisten
TechniekSerie/Box
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 130