Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland
4 aangeboden items / 70 verkochte items
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 40 x 40 x 75 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6500 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 53 x 68 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |