TosDsign
  5. TosDsign

TosDsign

Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland

4 aangeboden items / 70 verkochte items

Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen kopen? Bied vanaf 1450!
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) Nederlands Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450
Hendrik Jan Koldeweij - Rood Rondje kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik Jan Koldeweij Nederlands Rood Rondje
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke tegels - Historisch tafereel/schouwspel rond gracht in oude stad kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Antieke tegels - Historisch tafereel/schouwspel rond gracht in oude stad
Afmetingen53 x 68 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdOngemerkt
€ 10