WGFischer
  5. WGFischer

WGFischer

Lid sinds 2023 / ARNHEM, Nederland

6 aangeboden items / 2 verkochte items

Attie Leerschool-Kriele - Masker kopen? Bied vanaf 250!
Attie Leerschool-Kriele (1921-2000) Nederlands Masker
Afmetingen9.5 x 31 x 31.5 cm (h x b x d)
Gewicht3968 g
GesigneerdOngemerkt
€ 250
Ed Meissenberg - Schaaltje kopen? Bied vanaf 50!
Ed Meissenberg (1951) Nederlands Schaaltje
Afmetingen5 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht311 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Mdina kunstglas - Seascape Pot Vase kopen? Bied vanaf 75!
Mdina kunstglas (1968) Maltees Seascape Pot Vase
Afmetingen10 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht1035 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Bruno Pedrosa - Glazen blokbeeld - Object of presse papier kopen? Bied vanaf 100!
Bruno Pedrosa (1950) Braziliaans Glazen blokbeeld - Object of presse papier
TechniekGlas
Afmetingen11 x 8 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht1540 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ardine Spitters - Potje met deksel kopen? Bied vanaf 50!
Ardine Spitters (1953) Nederlands Potje met deksel
Afmetingen14 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht496 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Luuc ottens - Objekt Wachter NR 40 kopen? Bied vanaf 90!
Luuc ottens (1947-2006) Nederlands Objekt Wachter NR 40
Afmetingen31 x 13 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht189 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90