Lid sinds 2016 / Aalsmeer, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 85 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 95 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |