Waagtoren
  5. Waagtoren

Waagtoren

Lid sinds 2024 / ALKMAAR, Nederland

6 aangeboden items / 7 verkochte items

Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Brood - Zeefdruk, titel, Bikinigirl kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, titel, Bikinigirl
Afmetingen100 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
JAS - Zeefdruk, Orange Favoriete kopen? Bied vanaf 30!
JAS (1945-2002) Nederlands Zeefdruk, Orange Favoriete
Afmetingen36 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Peter Diem - Kleurenzeefdruk COW RED Hand gesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Peter Diem (1945) Nederlands Kleurenzeefdruk COW RED Hand gesigneerd.
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Diem - Zeefdruk Cow kopen? Bied vanaf 35!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk Cow
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Herman Brood - Zeefdruk, Woedend Licht. kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Woedend Licht.
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60