Marjan Jaspers (1949) Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen | 72 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50