Lid sinds 2024 / Helmond, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 74.5 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |