Dorus Arts (1901-1961) ~Landweggetje
Afmetingen | 55 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 150
1 bieding