Elisabeth van Strien-Verkerke (1914-2010) Blad-en bloem
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25