andrea2612
  5. andrea2612

andrea2612

Lid sinds 2023 / Herrenberg, Duitsland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Keith Haring - Theeservies Spirit of Art nr. 1/22 onderdelen kopen? Bied vanaf 1000!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Theeservies Spirit of Art nr. 1/22 onderdelen
Afmetingen30 x 30 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1.000