Helge Leiberg (1954) Gesigneerde en genummerde originele kleurenlithografie uit 1997
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 160