Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

125 aangeboden items / 1103 verkochte items

Ernst Moritz Geyger - 1895 - original Radierung mit Aquatinta "Der Riese" von Friedr. Nietzsche (1888) kopen? Bied vanaf 53!
Ernst Moritz Geyger (1861-1941) Duits 1895 - original Radierung mit Aquatinta "Der Riese" von Friedr. Nietzsche (1888)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 53
Marion Bloem - handgekleurde Ets & Aquatint - Moeder & kind - Unica exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!
Marion Bloem (1952) Nederlands handgekleurde Ets & Aquatint - Moeder & kind - Unica exemplaar - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Jos van den Berg - Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Wim Motz - Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote 1959 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen56 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Hoving - Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Sam Samore - Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel kopen? Bied vanaf 230!
Sam Samore (1953) Amerikaans Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel
TechniekC-Print
Afmetingen15 x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Hadewijch Ouwendijk - Zeer kleine oplage (20) Ets & Aquatint "zonlicht door de heg" 1997 kopen? Bied vanaf 32!
Hadewijch Ouwendijk (1957) Nederlands Zeer kleine oplage (20) Ets & Aquatint "zonlicht door de heg" 1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Theo Beerendonk - Erotische jaren 60 droge naald Ets - potloodgesigneerd - klein formaat kopen? Bied vanaf 20!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Erotische jaren 60 droge naald Ets - potloodgesigneerd - klein formaat
TechniekEts
Afmetingen10.5 x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 35
4 biedingen
Pieter Starreveld - In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst kopen? Bied vanaf 65!
Pieter Starreveld (1911-1989) Nederlands In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Theo Beerendonk - jaren 60 - droge naald Ets - E.A. - "geometrisch lijnenspel" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands jaren 60 - droge naald Ets - E.A. - "geometrisch lijnenspel" gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Ferenc Gogos - Grote bi-chrome Linosnede "Figuur met haan" gesigneerd met potlood kopen? Bied vanaf 38!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands Grote bi-chrome Linosnede "Figuur met haan" gesigneerd met potlood
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Ruud Aarbodem - Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden" kopen? Bied vanaf 25!
Ruud Aarbodem (1949) Nederlands Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden"
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Joris van Klaveren - Grote jaren 60 monochrome linosnede - raw silk - oplage 100 -potloodg kopen? Bied vanaf 25!
Joris van Klaveren (1915-1969) Nederlands Grote jaren 60 monochrome linosnede - raw silk - oplage 100 -potloodg
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Maya Wildevuur - Grote in oplage van 279 ex gemaakte zeefdruk "bloemenveld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Grote in oplage van 279 ex gemaakte zeefdruk "bloemenveld" potloodgesigneerd
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Bos - Prachtig geschilderde aquarel "Musje" - gesigneerd - in passe partout kopen? Bied vanaf 48!
Jan Bos (1926-2000) Nederlands Prachtig geschilderde aquarel "Musje" - gesigneerd - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen7.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Niet of onleesbaar gesigneerd - ca1930 impressionistisch geschilderd rivier landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd ca1930 impressionistisch geschilderd rivier landschap - gesigneerd
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Lau Heidendael - Fraai impressionistisch Aquarel "stilleven met fruitschaal" 1984 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Lau Heidendael (1946) Nederlands Fraai impressionistisch Aquarel "stilleven met fruitschaal" 1984 - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen67 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Wim Motz - Grote 1960 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote 1960 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen56 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Mart Kempers - Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout kopen? Bied vanaf 41!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Aquarel - boeket rozen - gesigneerd - 1988 - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 41
Wim Motz - Grote 1960 monochrome litho - abstracte compositie - E.A. exemplaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
TechniekLitho
Afmetingen56 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Richard Smeets - Handgesigneerde Litho op Arches papier 'Witte roos' (KEURIG INGELIJST) kopen? Bied vanaf 30!
Richard Smeets (1955) Nederlands Handgesigneerde Litho op Arches papier 'Witte roos' (KEURIG INGELIJST)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Wim ten Broek - groot 1943 - olieverf portret - Wolfgang Amadeus Mozart - gesigneerd kopen? Bied vanaf 650!
Wim ten Broek (1905-1993) Nederlands groot 1943 - olieverf portret - Wolfgang Amadeus Mozart - gesigneerd
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Marion Bloem - handgekleurde Ets & Aquatint - "de krassen die ik achter laat" - kleine oplage! kopen? Bied vanaf 40!
Marion Bloem (1952) Nederlands handgekleurde Ets & Aquatint - "de krassen die ik achter laat" - kleine oplage!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Kees Salentijn - Zeer bep. oplage (25) Ets en Aquatint - landschap - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeer bep. oplage (25) Ets en Aquatint - landschap - potlood gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Frans Martin Claerhout - Zuid Afrika ca 1950 - Gouache - moeder en kind - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Frans Martin Claerhout (1919-2006) Zuid-Afrikaans Zuid Afrika ca 1950 - Gouache - moeder en kind - gesigneerd
TechniekGouache
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jan Prins - Grote fraai uitgewerkte droge naald Ets - unica oplage 7 stuks - "MIER" kopen? Bied vanaf 32!
Jan Prins (1956) Nederlands Grote fraai uitgewerkte droge naald Ets - unica oplage 7 stuks - "MIER"
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!! kopen? Bied vanaf 470!
Gino F Hollander (1924-2015) Amerikaans Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 470
Jan Prins - Twee (2) mooie -zeer kleine oplage - Etsen "Paardeval & Kogeltje" potloodgesign kopen? Bied vanaf 35!
Jan Prins (1956) Nederlands Twee (2) mooie -zeer kleine oplage - Etsen "Paardeval & Kogeltje" potloodgesign
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Marion Bloem - Grote handgekleurde Ets & Aquatint - Pure Poetry- zeer kleine oplage (8) ges. kopen? Bied vanaf 59!
Marion Bloem (1952) Nederlands Grote handgekleurde Ets & Aquatint - Pure Poetry- zeer kleine oplage (8) ges.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Robert Terwindt - Expressionistische ets in 89/200 oplage -zonder titel- potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Robert Terwindt (1940) Nederlands Expressionistische ets in 89/200 oplage -zonder titel- potlood gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen33 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Slavi Souzcek - Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 31!
Slavi Souzcek (1898-1980) Oostenrijks Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 31
Gerard van Rooy - Fraaie - kleine oplage (25) - Ets "Dokkum" - 1972 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Fraaie - kleine oplage (25) - Ets "Dokkum" - 1972 - potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen18 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Nico Schrier - Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Schrier (1900-1989) Nederlands Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Meester-Graficus -1962 - - GROTE e.a. ETS - "wij weten alles van steen af" " kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Meester-Graficus -1962 - - GROTE e.a. ETS - "wij weten alles van steen af" "
TechniekEts
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Frank Reyn - GROOT Expressionistisch olieverf "het maken van de Maan" gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Frank Reyn (1931-1986) Nederlands GROOT Expressionistisch olieverf "het maken van de Maan" gesigneerd
Afmetingen92 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Jacques Zon - Grote omstreeks 1900 gemaakte Houtskooltekening "bospad" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Zon (1872-1932) Nederlands Grote omstreeks 1900 gemaakte Houtskooltekening "bospad" gesigneerd
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Geni Peter - grote & zeer vroege inkttekening - 2 mannen / maskers - gesigneerd kopen? Bied vanaf 33!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands grote & zeer vroege inkttekening - 2 mannen / maskers - gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 33
Wout Maters - Beeldhouwer - Grote 1964 houtskool tekening staand vrouwelijk naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Beeldhouwer - Grote 1964 houtskool tekening staand vrouwelijk naakt gesigneerd
TechniekHoutskool
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Cor Vrendenberg - knap geschilderd jaren 50 "portret jonge dame" olieverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 71!
Cor Vrendenberg (1911-1994) Nederlands knap geschilderd jaren 50 "portret jonge dame" olieverf op doek - gesigneerd
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 71
Stanislaw Wejman - 2 fraaie E.A. Etsen -nieuwjaarswens 1970 en 1971 - collectie ton & dobs van Dijk kopen? Bied vanaf 32!
Stanislaw Wejman (1944) Pools 2 fraaie E.A. Etsen -nieuwjaarswens 1970 en 1971 - collectie ton & dobs van Dijk
TechniekDroge Naald
Afmetingen16 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Gerrit van der Hoef - Fraaie figuratieve Ets - zeer kleine oplage - "verslagenheid" - potlood gesrd kopen? Bied vanaf 38!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands Fraaie figuratieve Ets - zeer kleine oplage - "verslagenheid" - potlood gesrd
TechniekEts
Afmetingen14 x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Peter de Leeuwe - Absurdistische kleine oplage (5/40) Ets/Aquatint "tijdnood bij vluggertje" kopen? Bied vanaf 28!
Peter de Leeuwe (1942) Nederlands Absurdistische kleine oplage (5/40) Ets/Aquatint "tijdnood bij vluggertje"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Rotterdam Coolsingel 1856" gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Rotterdam Coolsingel 1856" gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27