artv
  5. artv

artv

Lid sinds 2013 / Oldenzaal, Nederland

3 aangeboden items / 137 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Sam van Beek - Landschap met hooimijt kopen? Bied vanaf 55!
Sam van Beek - Landschap met hooimijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartv

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marijn Moree - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Marijn Moree - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartv

Jaartal1987
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart Glansdorp - Zijn laatste? kopen? Bied vanaf 90!
Aart Glansdorp - Zijn laatste?

Geplaatst doorartv

Jaartal1989
Afmetingen67 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst