Lid sinds 2009 / Amsterdam, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 37 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 42.5 x 34.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 11.7 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 41.5 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |