bone
  5. bone

bone

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

6 aangeboden items / 853 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Christo - Project " Surrounded Islands " 1983 - inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 139!
Christo - Project " Surrounded Islands " 1983 - inc. original stofmonster

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1983
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + origineel stofmonster - Lithoseri Domberger

Varia

Geplaatst doorbone

VerzendingInternationaal

Jaartal1991
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!
Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbone

VerzendingInternationaal

TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd

Fotografie

Geplaatst doorbone

Jaartal2015
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 109!
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout

Varia

Geplaatst doorbone

Jaartal1999
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)