Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 186 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 31.8 x 49.6 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 47 cm (h x b) |