Lid sinds 2017 / Hannover, Duitsland
4 aangeboden items / 15 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 71 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 76.5 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61 x 107 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 42 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |