contempart
  5. contempart

contempart

Lid sinds 2017 / Hannover, Duitsland

4 aangeboden items / 15 verkochte items

Ben Allen - Monster Mickey (Black) kopen? Bied vanaf 380!
Ben Allen (1979) Engels Monster Mickey (zwart)
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen71 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 380
K.R.H. Sonderborg - ohne Titel kopen? Bied vanaf 250!
K.R.H. Sonderborg (1923-2008) Deens Duits ongetiteld
Afmetingen76.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ronald Julius Christensen - Passion Flower kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Julius Christensen (1923-1999) Passiebloem
TechniekLitho
Afmetingen61 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Marcello Morandini - Composition 700 kopen? Bied vanaf 250!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Samenstelling 700
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 250