Aat Veldhoen (1934-2018) schilder met model
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 14.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 125