daafse
  5. daafse

daafse

Lid sinds 2011 / tienhoven, Nederland

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Aat Veldhoen - schilder met model kopen? Bied vanaf 125!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands schilder met model
TechniekDroge Naald
Afmetingen14.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Lenneke Saraber - 3 linosnedes kopen? Bied vanaf 60!
Lenneke Saraber (1967) Nederlands 3 linosnedes
Afmetingen15 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60