danielmenco
  5. danielmenco

danielmenco

Lid sinds 2021 / Amterdam, Nederland

4 aangeboden items / 3 verkochte items

Kees van Bohemen - Modern landschap kopen? Bied vanaf 140!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Modern landschap
Afmetingen90 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Kees van Bohemen - Groene Aap kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Groene Aap
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Bert Menco - Woman with the specs kopen? Bied vanaf 220!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Woman with the specs
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 220
Bert Menco - Sloth kopen? Bied vanaf 165!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Sloth
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22.5 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 165