dirK069
  5. dirK069

dirK069

Lid sinds 2023 / Amstelveen, Nederland

4 aangeboden items / 4 verkochte items

Dirk Broeder - En-Joy-Ing kopen? Bied vanaf 288!
Dirk Broeder (1955) Nederlands En-Joy-Ing
Afmetingen80 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 288
Dirk Broeder - Facedots kopen? Bied vanaf 30!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Facedots
TechniekGouache
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 30
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag. kopen? Bied vanaf 28!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen9 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 28
Dirk Broeder - Voor de spiegels kopen? Bied vanaf 55!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Voor de spiegels
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55