Lid sinds 2021 / Korschenbroich, Duitsland
6 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 20 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 100 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 20 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 44 x 44 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 58 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 43 x 20 x 23 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |