domino
  5. domino

domino

Lid sinds 2021 / Korschenbroich, Duitsland

6 aangeboden items / 3 verkochte items

Joseph Beuys - Kunst = Kapital--- 20 mark Schein kopen? Bied vanaf 1690!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Kunst = kapitaal --- biljet van 20 punten
Afmetingen20 x 24 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.690
Joseph Beuys - Joseph Beuys-- Kunst = Kapital--3 Objekte kopen? Bied vanaf 4850!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Joseph Beuys-- Kunst = Kapitaal--3 objecten
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.850
Wilhelm Wagenfeld - Wagenfeld Lampe WG 28 kopen? Bied vanaf 410!
Wilhelm Wagenfeld (1900-1990) Duits Wagenfeldlamp WG
Afmetingen50 x 44 x 44 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 410
Karl Fred Dahmen - Furchenbild kopen? Bied vanaf 1199!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits Voorbeeld
Afmetingen58 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.199
Martin Kippenberger - Schreibtisch und Cesars 1993 kopen? Bied vanaf 1850!
Martin Kippenberger (1953-1997) Duits Bureau en Cesars 1993
TechniekCollage
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 1.850
Benin - alte benin bronze mit thermolumineszens gutachten kopen? Bied vanaf 890!
Benin oud Benin-brons met thermoluminiszens-rapport
TechniekBrons
Afmetingen43 x 20 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
€ 890