dot64
  5. dot64

dot64

Lid sinds 2015 / Etten-leur, Nederland

20 aangeboden items / 161 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
20 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!
Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wijnand Wansink - Grafiek - Nonnen kopen? Bied vanaf 25!
Wijnand Wansink - Grafiek - Nonnen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1964
TechniekGravure
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sian Ang - Litho - Abstract kopen? Bied vanaf 20!
Sian Ang - Litho - Abstract

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hasan Djaafar - Inkttekening - Platteland kopen? Bied vanaf 25!
Hasan Djaafar - Inkttekening - Platteland

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Hasan Djaafar - Inkttekening - Straattafereel kopen? Bied vanaf 25!
Hasan Djaafar - Inkttekening - Straattafereel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Arthur Henry Jenkins - Aquarel - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Henry Jenkins - Aquarel - Bosgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Jaartal1923
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jose Calsina - Grafiek - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Jose Calsina - Grafiek - Landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1971
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dick Wentzel - Grafiek - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Dick Wentzel - Grafiek - Landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1972
TechniekGravure
Afmetingen16 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63 kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1963
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Soewardja - Aquarel - Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Soewardja - Aquarel - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon kopen? Bied vanaf 35!
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1948
TechniekGravure
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jef Wauters - Gemengde Techniek - Vaas Bloemen kopen? Bied vanaf 95!
Jef Wauters - Gemengde Techniek - Vaas Bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Jaartal1959
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Charles Bisschops - Gemengde Techniek - Portret kopen? Bied vanaf 275!
Charles Bisschops - Gemengde Techniek - Portret

Geplaatst doordot64

Jaartal1933
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bruno Dyckmans - Gemengde Techniek - Vrouw Portret kopen? Bied vanaf 100!
Bruno Dyckmans - Gemengde Techniek - Vrouw Portret

Geplaatst doordot64

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
Aftersale
Veronica Nahmias - Ingekleurde ets - Strand kopen? Bied vanaf 115!
Veronica Nahmias - Ingekleurde ets - Strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

TechniekEts
Afmetingen58 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nic Jonk - Grafieken - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - Grafieken - Naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1978
TechniekGravure
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Terras kopen? Bied vanaf 115!
Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Terras

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Juan Soler - Olieverfschilderij - Binnenplaats te Frankrijk kopen? Bied vanaf 115!
Juan Soler - Olieverfschilderij - Binnenplaats te Frankrijk

Geplaatst doordot64

Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst