Lid sinds 2024 / Hoboken, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 58 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 59.5 x 69.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |