iskmon
  5. iskmon

iskmon

Lid sinds 2023 / Westzaan, Nederland

3 aangeboden items / 7 verkochte items

Leonie Bander - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Leonie Bander (1887-1982) Nederlands Winterlandschap
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Leonie Bander - Edam kopen? Bied vanaf 50!
Leonie Bander (1887-1982) Nederlands Edam
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerard Menken - Stilleven met speelgoed kopen? Bied vanaf 495!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands Stilleven met speelgoed
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495