Lid sinds 2024 / waddinxven, Nederland
8 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 26 x 27 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 25 x 21 x 9 cm (h x b x d) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |