Maya Wildevuur (1944-2023) Zonder titel
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 87 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350