jvanleeuwen
  5. jvanleeuwen

jvanleeuwen

Lid sinds 2024 / Den Haag , Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan F. Pannebakker - Gevangenpoort te Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Jan F. Pannebakker Nederlands Gevangenpoort te Den Haag
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Adri Visser - interieur van een kerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 125!
Adri Visser (1887-1969) Nederlands interieur van een kerk te Haarlem
Afmetingen54 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125