kampen87
  5. kampen87

kampen87

Lid sinds 2023 / ERMELO, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees Kieft - Kompositie - Glas Mozaiek kopen? Bied vanaf 50!
Kees Kieft (1919) Nederlands Kompositie - Glas Mozaiek
Afmetingen56.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Korthals - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 25!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Amsterdamse gracht
TechniekAquarel
Afmetingen35.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25