lowracer
  5. lowracer

lowracer

Lid sinds 2019 / eindhoven, Nederland

9 aangeboden items / 488 verkochte items

Peter Klashorst - Nairobi kopen? Bied vanaf 50!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Nairobi
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Peter Klashorst - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 145 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 425
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 425
Karel Appel - Tantrinka kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Tantrinka
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 98 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Peter Klashorst - Nema kopen? Bied vanaf 55!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Nema
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Peter Klashorst - Geen titel kopen? Bied vanaf 55!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Peter Klashorst - My yellow princes kopen? Bied vanaf 55!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands My yellow princes
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55