lowracer
  5. lowracer

lowracer

Lid sinds 2019 / eindhoven, Nederland

8 aangeboden items / 177 verkochte items

Karel Appel - Dancing girl ,face,big head comming down kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl ,face,big head comming down
Techniek Keramiek
Afmetingen 5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.100
Marlene Dumas - Sexual organs Flying in the air kopen? Bied vanaf 749!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands Sexual organs Flying in the air
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 749
Walasse Ting - Parrots kopen? Bied vanaf 375!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Parrots
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 375
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 749!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 749
Anton Heyboer - Mans life kopen? Bied vanaf 249!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Mans life
Techniek Olieverf
Afmetingen 79 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 249
Anton Heyboer - Can can danseres kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can can danseres
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 895!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 895