madeleine1949
  5. madeleine1949

madeleine1949

Lid sinds 2015 / Leerdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Chabab Tayefeh Mohajer - De man en de vogel kopen? Bied vanaf 75!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans De man en de vogel
TechniekEts
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Vojtech Cinybulk - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Vojtech Cinybulk (1915) Tsjechisch onbekend
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30