mageti
  5. mageti

mageti

Lid sinds 2021 / Zuidland, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Frederik Willem Zurcher - Het Avondmaal kopen? Bied vanaf 350!
Frederik Willem Zurcher (1835-1894) Nederlands Het Avondmaal
Afmetingen36 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
George William Mote - Landschap met Vee kopen? Bied vanaf 400!
George William Mote (1832-1909) Engels Landschap met Vee
Afmetingen100 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400