maja241
  5. maja241

maja241

Lid sinds 2023 / gent, België

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Anton Heyboer - In de armen van zijn Baboe Jami kopen? Bied vanaf 950!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands In de armen van zijn Baboe Jami
TechniekAquarel
Afmetingen88 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950