malgraf
  5. malgraf

malgraf

Lid sinds 2009 / Schwanewede, Duitsland

3 aangeboden items / 10 verkochte items

Alfred Hrdlicka - I dannati al inferno particolare kopen? Bied vanaf 390!
Alfred Hrdlicka (1928-2009) Duits Oostenrijks I dannati al inferno particolare
TechniekEts
Afmetingen53 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Dasha Shishkin - 6 Radierungen mit Künstlerbuch kopen? Bied vanaf 395!
Dasha Shishkin Russisch 6 Radierungen mit Künstlerbuch
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Martin Eder - Objektbox - Das Farbensehen kopen? Bied vanaf 400!
Martin Eder (1968) Duits Objektbox - Das Farbensehen
TechniekVaria
Afmetingen27.5 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400