Lid sinds 2009 / Schwanewede, Duitsland
3 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 59.5 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 27.5 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |