Lid sinds 2023 / Hilversum, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |