Pol Mara (1920-1998)
gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 135 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 700