modernart
  5. modernart

modernart

Lid sinds 2010 / Erpe, België

3 aangeboden items / 66 verkochte items

Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 135 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Emile Jespers - Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Emile Jespers (1862-1918) Belgisch Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd
Techniek Gips
Afmetingen 36 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 3300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Floris Jespers - olie op doek - Congolees tafereel kopen? Bied vanaf 1950!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch olie op doek - Congolees tafereel
Techniek Olieverf
Afmetingen 77 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950