moniqueandtanja
  5. moniqueandtanja

moniqueandtanja

Lid sinds 2024 / almere, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Jose Herrera - hedendaagse kunstenaar kopen? Bied vanaf 450!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans hedendaagse kunstenaar
Afmetingen73 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 370!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 370
Jose Herrera - lithografie 1/10 kopen? Bied vanaf 410!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie 1/10
TechniekLitho
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 410
Jose Herrera - tekening kopen? Bied vanaf 430!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans tekening
Afmetingen27 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430