Lid sinds 2024 / almere, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 73 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 27 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |