ms55de
  5. ms55de

ms55de

Lid sinds 2009 / Pliezhausen, Duitsland

2 aangeboden items / 12 verkochte items

John Chamberlain - "Silver" Offsetdruck 1993 handsigniert kopen? Bied vanaf 29!
John Chamberlain (1927-2011) Amerikaans "Zilveren" offsetdruk, met de hand ondertekend in 1993
TechniekOffset
Afmetingen44 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Friedemann Hahn - Kopf nach Van Gogh, 1983, Aquarellfarbe und Kreide über Kaltnadelradierung kopen? Bied vanaf 119!
Friedemann Hahn (1949) Duits Hoofd naar Van Gogh, 1983, aquarel en krijt op droge naald
TechniekEts
Afmetingen70 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 119