Lid sinds 2009 / Pliezhausen, Duitsland
2 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |