Lourens Alma Tadema (1836-1912) Geliefden
Techniek | Litho |
Afmetingen | 24 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 10
Lid sinds 2023 / Garderen , Nederland
2 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Litho |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |