Renaat Ivens (1935) H.C. abstract werk
Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 60
Lid sinds 2023 / Gent, België
10 aangeboden items / 6 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 34.8 x 34.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55.5 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25.3 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 50.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66.8 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |