Herman Brood (1946-2001) Alex
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 199
Lid sinds 2016 / Den Helder, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |