Lid sinds 2023 / Lievegem, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 36 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |