Lid sinds 2023 / Kortrijk, België
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 31.3 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 26.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |