tien
  5. tien

tien

Lid sinds 2014 / tilburg, Nederland

3 aangeboden items / 811 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Jacob Kanbier - Zeer groot doek 100 x 100 cm - afbeelding meisje met muzieknoten kopen? Bied vanaf 150!
Jacob Kanbier - Zeer groot doek 100 x 100 cm - afbeelding meisje met muzieknoten

Geplaatst doortien

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Prachtig oude bronzen Vide poch - poezen kopje kopen? Bied vanaf 25!
Brons (Onbekend) - Prachtig oude bronzen Vide poch - poezen kopje

Beeld / Object

Geplaatst doortien

TechniekBrons
Afmetingen3 cm x 11 cm x 10 cm (h x b x d)

Aftersale items

Aftersale
Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!

Geplaatst doortien

Jaartal1967
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst