Brons Prachtig beeld " Vrienschap"
Techniek | Brons |
Afmetingen | 11.5 x 10 x 5.5 cm (h x b x d) |
€ 20
Lid sinds 2014 / tilburg, Nederland
4 aangeboden items / 168 verkochte items
Techniek | Glas |
Afmetingen | 4 x 30 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |