tineboschen
  5. tineboschen

tineboschen

Lid sinds 2021 / CALLANTSOOG, Nederland

6 aangeboden items / 1 verkochte items

Peter Redeker - Beschilderd houten reliëf kopen? Bied vanaf 390!
Peter Redeker (1942) Duits Beschilderd houten reliëf
TechniekHout
Afmetingen68 x 20 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
€ 390
Guiseppe Guerreschi - de jacht kopen? Bied vanaf 275!
Guiseppe Guerreschi (1929-1985) Italiaans de jacht
TechniekKeramiek
Afmetingen32 x 18 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Paul Redeker - Het werk van een surrealist kopen? Bied vanaf 450!
Paul Redeker (1961) Nederlands Het werk van een surrealist
Afmetingen11.5 x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 450
Paul Redeker - Bollenveld en De Jacht kopen? Bied vanaf 125!
Paul Redeker (1961) Nederlands Bollenveld en De Jacht
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Paul Redeker - "Wijwatervat" kopen? Bied vanaf 190!
Paul Redeker (1961) Nederlands "Wijwatervat"
TechniekBrons
Afmetingen13 x 15 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht1200 g
€ 190
Paul Redeker - zilveren object met ketting kopen? Bied vanaf 65!
Paul Redeker (1961) Nederlands zilveren object met ketting
TechniekZilver
Afmetingen12 x 2.5 x 1.6 cm (h x b x d)
Gewicht35 g
€ 65