Lid sinds 2021 / CALLANTSOOG, Nederland
6 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Hout |
Afmetingen | 68 x 20 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1500 g |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 32 x 18 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 11.5 x 9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13 x 15 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1200 g |
Techniek | Zilver |
Afmetingen | 12 x 2.5 x 1.6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 35 g |