Lid sinds 2022 / HENGELO OV, Nederland
5 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 31 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |