Lid sinds 2024 / Beetsterzwaag, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 74 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 49.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |