Lid sinds 2024 / Wapenveld, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 27 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |