wimvandommelen
  5. wimvandommelen

wimvandommelen

Lid sinds 2024 / Wapenveld, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Eduard Karsen - kanaal met boot en huizen kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Karsen (1860-1941) Nederlands kanaal met boot en huizen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo van Hoytema - Dode vogel kopen? Bied vanaf 70!
Theo van Hoytema (1863-1917) Nederlands Dode vogel
TechniekLitho
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70