woerro
  5. woerro

woerro

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland

7 aangeboden items / 446 verkochte items

Peter Diem - Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 65!
Peter Diem (1945) Nederlands Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek
TechniekKeramiek
Afmetingen32 x 30 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel
Afmetingen11 x 9 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels
Afmetingen10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Aluminium beeld op houten sokkel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Abstract Aluminium beeld op houten sokkel
TechniekAluminium
Afmetingen20 x 8 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 10
Bernard Heesen - Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy
Afmetingen11 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1170 g
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Henny Radijs - Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje kopen? Bied vanaf 55!
Henny Radijs (1915-1991) Nederlands Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje
Afmetingen7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55