woerro
  5. woerro

woerro

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland

8 aangeboden items / 431 verkochte items

Driade - Vijfarmige kandelaar Matthew Boulton II - ontwerp Giuseppe Chigiotti kopen? Bied vanaf 50!
Driade (1968) Italiaans Vijfarmige kandelaar Matthew Boulton II - ontwerp Giuseppe Chigiotti
Afmetingen16 x 25 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
ADCO - Kunstaardewerken kan model 1512 kopen? Bied vanaf 50!
ADCO (1919-1976) Nederlands Kunstaardewerken kan model 1512
Afmetingen11.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Porceleyne Fles - Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje kopen? Bied vanaf 50!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Antiek W.O. I herdenkingsbord met de tekst ontwerp Leon Senf + DB schaaltje
Afmetingen2 x 17.7 x 17.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Snoeck - Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer
Afmetingen9.5 x 5.7 x 5.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mats Jonasson - Kristallen schaal modelnr 6944 - uitvoering Maleras Crystal kopen? Bied vanaf 85!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen schaal modelnr 6944 - uitvoering Maleras Crystal
Afmetingen12.5 x 23.5 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht1660 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Rosenthal - Studio Line porseleinen schaal decor Goudvuur ontwerp Helmut Drexler - 1980s kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Studio Line porseleinen schaal decor Goudvuur ontwerp Helmut Drexler - 1980s
Afmetingen4 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50