5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Kees Okx - NOSTALGIE kopen? Bied vanaf 399!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands NOSTALGIE
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Rien Bout - De kelk kopen? Bied vanaf 45!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands De kelk
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 45!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Afmetingen49 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 45!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen65 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Bezemer - FIGURATIE / KLEURLITHO / 49x39cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 10!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands FIGURATIE / KLEURLITHO / 49x39cm / KADER / SIG
TechniekLitho
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
9 biedingen
Gerd Arntz - 2 offsetlitho’s naar originele linosneden kopen? Bied vanaf 50!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands 2 offsetlitho’s naar originele linosneden
TechniekOffset
Afmetingen42 x 38 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Ad Dekkers - 6 reliëf borden, gebonden als blokboek kopen? Bied vanaf 100!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands 6 reliëf borden, gebonden als blokboek
TechniekSoftcover
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
€ 100
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jan Montyn - Abstracte compositie -ets 1972- kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Abstracte compositie -ets 1972-
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Sam Middleton - Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 90!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Litho, Titel, : Jazz I - Ingelijst.
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Belzhasar's feest - Ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim Schuite - Textiel kunstwerk kopen? Bied vanaf 120!
Wim Schuite (1925-2001) Nederlands Textiel kunstwerk
TechniekTextiel
Afmetingen121.5 x 76.5 x 2.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Dick Cassee - abstracte compositie, 1965 kopen? Bied vanaf 180!
Dick Cassee (1930) Nederlands abstracte compositie, 1965
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52.5 x 39.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Sees Vlag - Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 375
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Wim Motz - Tekening "Vlieters aan de Schie" kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening "Vlieters aan de Schie"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.2 x 46.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Wim Motz - Tekening Haven kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening Haven
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Ciano Siewert - Aquarel. Gezicht op het Seinpostgebouw Scheveningen kopen? Bied vanaf 40!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Aquarel. Gezicht op het Seinpostgebouw Scheveningen
TechniekAquarel
Afmetingen55.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede, Penchant - Ingelijst
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Wim Motz - Litho "Het gesprek" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Het gesprek"
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Jaap Hillenius - handgesigneerde ets | Zonder titel | 1972 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands handgesigneerde ets | Zonder titel | 1972
TechniekEts
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ru van Rossem - Vergankelijkheid pompei kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Vergankelijkheid pompei
TechniekEts
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Marie-Jose Robben - olieverf op doek | 'Panorama IX' | 2006 kopen? Bied vanaf 1750!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands olieverf op doek | 'Panorama IX' | 2006
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 140!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen31 x 16 x 9 cm (h x b x d)
€ 140
JCJ VANDERHEYDEN - Blauw kruis. kopen? Bied vanaf 125!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Blauw kruis.
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Nic Jonk - Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges. kopen? Bied vanaf 170!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges.
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Fon Klement - exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 280!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands exclusieve (H.C. 2 exemplaren) boardsnede Rouge sur fond noir - mooi gelijst
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Constant - Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Constant - Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l'amour - 1979 (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399